KONST / Litografier / Färglitografi 16152086
nr 1615 2086
Färglitografi
Nils Zetterberg. Signerad, numrerad 264/460, daterad - 73,31x39 cm, yttermått inklusive ram: 48x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:38:25
22/4 17:55:48
22 apr